• Новак
Пустината Суштината Органски Есенцијални Масла - на Остар Мисла - Фокус & Концентрација .5 Fl Мл - Freshens Воздух - Промовира Мир & Удобност - Мента & Рузмарин Масла - Уверен?

Пустината Суштината Органски Есенцијални Масла - на Остар Мисла - Фокус & Концентрација .5 Fl Мл - Freshens

DEN 374.16

Достапност
Достапно за нарачка

Ги ОТСТРАНУВА МИРИС за приклучување на ела игла, cedarwood, чајно дрво, и cardamom масла кои се користат во овој производ природно ја отстранува лошиот мирис.ЗАЦВРСНА МИРИС - единствена состојки кои ги нуди освежувачки и зацврсна мирис за поздрав и повеќе дише средина.ЗДИВ НА СВЕЖ ВОЗДУХ - Пустината суштината органски есенцијални нафта мешавина дава излив на свеж воздух и може да се користи во дом, автомобил, или канцеларија.СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ - Органски есенцијални масла комбинација е USDA-сертифицирани органски комбинација, која користи природни состојки, како прв игла масло, портокал, масло, масло од еукалиптус, и масло од чајно дрво.БЕЗБЕДНО ЗА РЕДОВНА УПОТРЕБА - Пустината суштината органски есенцијални нафта мешавина е безбеден за секојдневна употреба, како што е лишен од хемикалии, како и parabens, phthalates, glycols, вештачки мириси и бои.Сертифицирани Органски од страна на USDA.Оваа мешавина е формулиран за да invigorate на ум и смисла со кул арома на пеперминт и рузмарин масло.Охрабрува концентрација и фокусирање со освежувачки грејпфрут и портокал масла.Може да се користи на редовна основа како што е лишен од хемикалии, како и parabens, phthalates, glycols, вештачки мириси и бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Секојдневен Поло Маица Т Кошули се Водат Долги Ракави Мускулите Tee Тенок Одговара Облечи Кошули Копчето

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.мажите јакна црвено палто спортски одго�

DEN 551.76

Рев-На-Полица Дрво База Додатен Повлече Организаторот за Нови Суета Апликации w/Мека Блиску, Стандард, Природни

Вклучува : (1) Дрво додатен, (3) прилагодливи полиците со Јасно Поликарбонат шини, (6) Поликарбонат кантите �

DEN 10694.64