• Новак
Basics Проширување со Метал Виси Рек Гардероба со Полици, Црно-5-Полица Прилагодливи, Тешки Складирање Shelving Единица (350 кг по полица), Челик Организатор Жица Решетката, ?

Basics Проширување со Метал Виси Рек Гардероба со Полици, Црно-5-Полица Прилагодливи, Тешки Складирање Shelving

DEN 3906.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производ 1 : Проширување плакарот организатор со 2 прилагодливи-ширина виси прачки кои може да бидат преместени нагоре/надолу во 1-инчен постепено.Производ 1 : 10 прилагодливи-висина на полиците, 5 од двете страни; секоја полица има 100 фунти и може да се зголеми/намали во 1-инчен постепено.Производ 1 : се Направени од издржлив челик жица и пластични лизга ракави; елегантен црн финиш; 4 екстра-широк израмнување на нозе за дополнителна стабилност.Производ 1 : Едноставен завртка-заедно собранието; вклучува пластична полица облоги и ѕидни-монтирање на хардвер за безбедност.Производот 2 : 5-полица shelving единица за вашата кујна, канцеларија, гаража, и повеќе.Производот 2 : Секоја полица држи до 350 килограми (рамномерно распоредени); вкупно макс оптоварување тежина е 1750 фунти.Производот 2 : Жица полици прилагодливи во 1-инчен постепено; не се потребни алатки.Производот 2 : Трајни челична конструкција со црно-обложена хром финиш; прилагодливи израмнување на нозе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52