• Новак
Хром 2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Покрие Намали За Lexus RX 2017 2018 2019 2020 2021

Хром 2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Покрие Намали За Lexus RX 2017 2018 2019 2020 2021

DEN 2224.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен.Завршна Површина : Хром Обложена.Позиција : Rearview Огледало И Лесен За Инсталација : М Селотејп.За Lexus RX 2016 2017 2018 2019 2020 2021. 100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : Сребро светла Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен завршна Површина : Хром Обложени Пакетот вклучува : 2 парчиња(Лево и Право) Лесен за Инсталација : М селотејп.Нема сечење или дупчење бара автомобилот изгледа Модата и убава.Сосема нов поинаков поглед на сигурно фати сите внимание .!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесно да се инсталира пакетот ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат