• Новак
RBL Производи AutoMask се Тркалаат w/Фармацевт 43 Во x 115 Ft

RBL Производи AutoMask се Тркалаат w/Фармацевт 43 Во x 115 Ft

DEN 880.32

Достапност
Достапно за нарачка

43" x 115' Auto Mask Roll-on Фармацевт.Претходно снимени, Пред укината, рачен Боја Маскирање Систем кој им овозможува на еден човек да се маскираат за неограничен должини, брзо и прецизно, на сите возила, намалување на маскирање време и материјал отпад.Комплетно водоотпорен.Auto Mask и Supersized Auto Mask Пластична Фолија е рециклираат.Auto Mask и Supersized Auto Mask систем користи висок квалитет, 3/4" & 1/2" автомобилската одделение маскирање лента - супериорен флексибилност, отпорен на разделување, лесно да се отстрани, без лепило за пренос.Боја overspray стапови за филм.Силна, статички-слободни.Крајната растворувач крварат-преку отпор.Дури и бојата stripper не може да навлезат тоа.Compactibility - големо количество нагоре во мали, простор за заштеда, фрли-далеку топки.Намалување на располагање простор до 70%.Отпорен на топлина до 230 F (110 C).Изберете точниот Auto Mask маскирање drape за вашиот маскирање потреби.RBL Производи 103 43 Во x 115 Ft Auto Mask Тек со Фармацевт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат