• Новак
Commercial Итни Светлина Излез Знак, 2-Pack, Излезете Комбо со Резервната Батерија, 2 LED Прилагодливи Глави

Commercial Итни Светлина Излез Знак, 2-Pack, Излезете Комбо со Резервната Батерија, 2 LED Прилагодливи Глави

DEN 1398.24

Достапност
Достапно за нарачка

2-пакет на LED излез во случај на опасност знаци со 2 прилагодливи глави во оган retardant, горивото-украсениот, термопластични ABS домување.Ѕид, плафон, и на крајот mountable; Влезен Напон : 120/277 V; потрошувачка на Енергија : 3.5 W max; Излез : 4 W max.Долготрајни Epstar SMD LED светло; време на Полнење 24 часа, испуштање на време 90 минути.Никел кадмиум батеријата обезбедува 90 минута резервната моќност во случај на моќ прекинување; 1.2 V 1000m Ah.УЛ-уверение со УЛ-94-5 VA пламен оценка плус overcharge и над-испуштање заштита.Работи во влажна, но не се влажни и суви услови; температурата на работа 0-40 целзиусови степени.Еден Бренд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат