• Новак
BENBAT Двојно Двострано столче Активност Лак - Бебе Играчка Активност Центар - Играчки за Деца - Развојни Играчки за Бебиња - Најдобри Деца Играчки за во Автомобил

BENBAT Двојно Двострано столче Активност Лак - Бебе Играчка Активност Центар - Играчки за Деца - Развојни Играчки

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО ДА се ЗАКАЧИТЕ – најпопуларните играчки кои родителите изберат за своите деца се лесни за употреба.Benbat автомобил и активност на центарот е лесно да се закачите и да ги отстраните од седиштето—изработка на овој еден од најдобрите играчки за да изберете од.Овие популарни играчки се забавни, образовни, и лесен за употреба.ДВОЈНО ДВОСТРАНО – најдобрите едукативни играчки за вашето дете се дизајнирани со многу интерактивност.На Benbat автомобил играчка активност центар има двојно двострано artboard за време на внимание и учење.Двете страни се шарени, ангажирање, а најмногу од сите..да се забавуваат!. 0 МЕСЕЦИ + – Ова бебе играчка е одлично за мали деца како почетокот 0 месеци.Овие сензорни играчки помогне да се стимулира рано учење.Користење на учење играчки од рана возраст им помага да се вклучат активно учење во вашето мало дете.Бидете сигурни да се вклучат бебе учење играчки во вашите планови за патување!.ИНТЕРАКТИВЕН ДИЗАЈН – Овие тактилни сензорни играчки се дизајнирани за да се интерактивни.Оваа алчни играчка поттикнува на истражување која помага да се зголеми интелегенцијата и на еколошката свест.Користете kinesthetic играчки како ова да се задржи вашето дете активна, ангажирана и учење!.ПРИЛАГОДЛИВИ ЛАК – најдобар деца играчки можат да се прилагодат на вашето дете потреби.Овие прилагодливи столче играчки ви даде слобода да се подигне или спушти лак за најдобра употреба.Тоа е една од најкул играчки за патување употреба—се задржи вашето дете ангажирани часа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат