• Новак
120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка Накит Транспарентен Заклучување на Кеси за Одржува

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носење, а вие само може да се стави во вашиот ранец.8 x 4 инчен (40 парчиња) и 10 x 15 cm/ 4 x 6 инчи (20 парчиња), кои се лесни за чување и го носат, и не заземаат премногу простор, така што тие се добар избор за чување на мали објекти.Мулти-функција : транспарентен ПВЦ патент кеси може да се заштити вашиот накит од гребнатини и судири, како и изолира кислород; накит за складирање торбичка ви овозможува да ги чувате вашите предмети во чист и уреден начин, и ги прави лесно да се најде и тешко да се изгуби.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Квалитет на материјалот : авто печат пластична кеса е направен од силна PVC, не е лесно да се скрши, анти-нула, безбедно и водоотпорен, кои можат да бидат зачувани за долго време; На јасно заклучување на кеси може да биде затворена повторно и се многу лесен за употреба, и ќе можат да ги користат одново и одново.Мулти-цел : јасно пластични кеси се погодни за накит, обетки, прстени, бисери, занаети, мали подароци и повеќе, кои може да се задржи вашата работи уредни и законски, и да ги направи да изгледаат повеќе сјајни и сјајна.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 120 парчиња патент reclosable кеси во 3 различни големини, вклучувајќи 4 х 6 см/ 1.Карактеристики : Материјал : ПВЦ Големина : како што е прикажано Боја : јасно Пакетот вклучува : 120 x Себе печат на пластични кеси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат