• Новак
Migaven 50мл 1.7 оз Мулти-Функција Б-7000 Лепило Лепак за DIY Накит Паметен Телефон Електронски Компоненти Играчки Стакло, Дрво, Гума, Кожа Керамика

Migaven 50мл 1.7 оз Мулти-Функција Б-7000 Лепило Лепак за DIY Накит Паметен Телефон Електронски Компоненти

DEN 2335.20

Достапност
Достапно за нарачка

????【АПЛИКАЦИЈА】Овој лепак има силно лепило, одлична за лепење DIY дрво заврши, поправка разбиена елементи, лепење ѕидни декорации и повеќе. ????【ПОСЕБНО ДИЗАЈНИРАНИ ПРЕЦИЗНОСТ СОВЕТИ】Користење на игла дизајн, може да се отвори по употребата, нема да се gagging, им овозможува на малите лепило капки за парична казна, прецизни, контролирани и не хаос апликации. ????【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】Затворен и изолиран гас, течност, проток на воздух, во подводниот средина со пластични долгорочно да се одржи одлично сврзување сила. ????【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Многу висока еластичност, може да се протегала до своја должина од 900% не ќе се скрши, ефикасно поврзување со експанзија на материјал со површина, подобрување на издржливост на товарот структура. ????【ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА】Погоден за паметен телефон, DIY Накит, електронски компоненти, играчки, метал, стакло, гума, влакна, хартија, керамика, дрво, кожа и други материјали.Материјал : лепак.Капацитет : од 50 ml. 1 x Лепак. 1. Ве молиме исплакнете го многу вода ако контакти со очите. 2. Ве молиме чувајте го на место каде што децата не може да се достигне. 3. Се држи подалеку од извори на палење кога го користите.Б-7000 дава супериорен обврзници на тврдоглави porous и не-porous супстрати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носењ

DEN 455.76

Рев-На-Полица Дрво База Додатен Повлече Организаторот за Нови Суета Апликации w/Мека Блиску, Стандард, Природни

Вклучува : (1) Дрво додатен, (3) прилагодливи полиците со Јасно Поликарбонат шини, (6) Поликарбонат кантите �

DEN 10694.64