• Новак
50pcs Возрасни е KF94 Face_Mask, 4-Ply KF94_Mask за Возрасни,3D Форма Лице Заштита Покривање Еластична Earloop Носот Клип

50pcs Возрасни е KF94 Face_Mask, 4-Ply KF94_Mask за Возрасни,3D Форма Лице Заштита Покривање Еластична Earloop

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во САД или Увезуваат.Еластична Earloop затворање. 4-Ply Face_Mask : Надворешниот не-wowen ткаенина,2 слој Средината електростатско памук слој и Внатрешен одбрана крпа. 4 Layers за Еднократна употреба Face_Mask, Нашата лице маски се произведени и спакувани во стерилна средина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги користите за здравствена заштита.omfortable : мек материјал, прилагодлив уво ремени и носот clipare еластична доволно за да го запечати добро, така што вашето дете може да се чувствуваат слободно и спокојно дишење, кога играте. 【3 D Флексибилни Màsk Дизајн】Тоа е поддржан како заграда, без разлика на висината на вашиот нос, тоа може да биде совршено одговараше.Одлична поддршка спречува очила од лизгање надвор, и добар запечатување перформанси може да се спречи fogging.By носи оваа нова лице bandana, вие сте во можност да се одржи деликатни шминка, лесно да се одржува добра и симпатична слика. 【Дише автобус, метрото, возови, аеродромите, улиците, училиштата, ресторани, итн.Идеален за трчање, возење велосипед, мотоцикл, итн.Совршен подарок за пријателите, семејството, Божиќ, Свадба, ноќта на Вештерките, Фестивал, на Церемонијата.Што заслужуваат да имаат!!.Нејзините поддржани како заграда, без разлика на висината на вашиот нос, тоа може да биде совршено одговараше.Одлична поддршка спречува очила од лизгање надвор, и добар запечатување перформанси може да се спречи fogging.By носи оваа нова лице bandana, сте во можност да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52