• Новак
120 Парчиња Метал Brooch Бар Иглички Brooch Pin Грбот Безбедност Иглички Бар Иглички Три Дупки 25мм Тон Злато се Користи за Име Значка за Шиење Занает Накит Одлуки за Шиење Тк

120 Парчиња Метал Brooch Бар Иглички Brooch Pin Грбот Безбедност Иглички Бар Иглички Три Дупки 25мм Тон Злато

DEN 215.28

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : алуминиум во метално; Боја : Злато на ѕвонење.Lenght на секоја безбедност pin : за 25mm/1inch. 3 дупки дизајн за шиење на или лепак на тешки ткаенина.Brooch pin грбот одлична за правење на брошеви, накит, име значки или друг занает проект.Количина : 120pcs * brooch безбедност pin грб, доволно за да се задоволат вашата потреба.Пакет Содржина : 120 x Три Дупки Злато на Ѕвонење Pin Назад Затворач Brooch Безбедност Игли за Името Значка за Шиење Занает Накит Making Bar иглички brooch pin грбот безбедност затворач се користи за име значка за шиење, занает накит одлуки, шиење ткаенини, што corsage Safety иглички најголемиот дел безбедност иглички избрани големини brooch бар pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носењ

DEN 455.76