• Новак
ABB AF12-30-10-11 Контактор IEC, 20-60 VAC/VDC

ABB AF12-30-10-11 Контактор IEC, 20-60 VAC/VDC

DEN 1104.00

Достапност
Достапно за нарачка

Засилувачи : 11. Тип : Контактор, Не-Обратен, IEC, Осветлување Контактор.Volts DCControl : 24, 28, 48, 50. ABB AF12-30-10-11 Контактор IEC, 20-60 VAC/VDC 11 Моторни Тековната Засилувач, 28 Општа Намена Засилувач, 3-Пол, 600 V Оценет, 20-60 VAC/VDC Серпентина.AF-Линија Серија, AF09 Рамка, IEC Контактор со (1) N. O. Помошен Контакт Блок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слатка & Нахален Шампон + Средство За Смекнување На Косата Барови: Вклучува 1 Шампон, 1 Средството За Смекнување

СИТЕ ПРИРОДНИ & SLSСЛОБОДНО : Нашите шампони & климатизери се 100% природни, без хемикалии & SLS слободни.Ние с�

DEN 478.80