• Новак
BROTECT. 2X HD-го Исчистите Екранот Заштитник за Зебра TC52X, Кристално Јасно, Хард-Обложени, Нечистотија-Отвратителен

BROTECT. 2X HD-го Исчистите Екранот Заштитник за Зебра TC52X, Кристално Јасно, Хард-Обложени, Нечистотија-Отвратителен

DEN 1226.40

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.screen protector е исклучително отпорен на гребење.силна заштита од гребнатини и прашина.кристално јасна и хард-обложена.отпечатоци од прсти се избриша далеку лесно.BROTECT Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал.Вие сеуште имате кристално јасни и остри приказ на сите на содржината на екранот.Со исклучително отпорно на гребење и издржливи површината.Гребење нема да имаат шанси против овој Екран Заштитник.Со дополнителни анти-отпечатоци слој, нечистотија и отпечатоци лесно може да се избриша надвор од филмот.Нашите ново развиен и леплив слој осигурува дека ќе може да се закачите на филм во стрес-слободен начин - балон-слободни и проблем-бесплатна инсталација.Детални, што може да се види и лесно кохерентна инструкции.2 ЕКРАН ЗАШТИТНИЦИ во оригинално пакување (За gadgets, со повеќе прикажува ќе добиете 2 екран заштитници за секој екран.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20