• Новак
На ТВ Shield PRO Портрет 52-55 Анти-Отсјај Отворено ТВ Куќиште, се Вклопува 52-55 Телевизија

На ТВ Shield PRO Портрет 52-55 Анти-Отсјај Отворено ТВ Куќиште, се Вклопува 52-55 Телевизија

DEN 767.28

Достапност
Достапно за нарачка

2 thermostatic 120mm висок напојува фанови и 60ppi филтри.Комерцијален Exact Seal тројно запечатување систем за сигурен водоотпорност.Withstands драстични температури и изложување на сонце.Конструиран да биде кражба и подесувате отпорни да го штитат од вандализам.Целата единица е заклучен со висока јачина за безбедност завртка систем што бара одредена алатка за отстранување на предниот панел и доаѓа со thermostatically контролирани и филтрирани циркулацијата на воздух систем фали повеќе 120mm висок напојува фанови и 60ppi филтри.Ова отворено дигитален дисплеј куќиште е внатрешна монтажа систем може да се користи со било VESA шема од 75x75 да 600x600 со длабочина и висина на вредноста (со обезбедени хардвер) кој овозможува совршено поставување на екранот, како и лесно да се додаде текст и назад на екранот за пристап.Прав обложен челик назад домување со сила ребра (saltwater воздух отпорни и paintable).На ТВ Shield PRO Портрет е водоотпорна, безбедна и стабилна заштитна отворено екранот комплет кој е направен во САД и изграден целосно од тројно обложен челик за крајната сила и издржливост.Брани од надворешни елементи како што се прашина, нечистотија, дожд и влага.На ТВ Shield PRO Портрет, исто така, доаѓа стандард со сопствен-изградена алуминиум комерцијални одделение моќ лента со 12 ft.На ТВ Shield PRO Портрет во ЖИВО заштита куќиште штити 52-55" Телевизори (повеќето 55").Карактеристики на напредни висока јачина на безбедност завртка систем.ВОДООТПОРНА ПОРТРЕТ ОТВОРЕНО ТВ КУЌИШТЕ - Компатибилна со речиси секој 52" 55" ТВ или дигитален дисплеј Изберете и изберете она што технологијата и карактеристики сакате во ЖИВО или дигитални знак -Сите вентилација и кабел помине преку системи се заштитени од вода и натрапниците големи и мали со 60ppi филтри и Exact Seal систем.На ТВ Shield PRO Портрет е професионална одделение водоотпорна дигитален дисплеј и надворешен ТВ случај кој доаѓа стандард со shatterproof анти-отсјај поликарбонат преден панел за крајна безбедноста на вашата опрема и патрони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Слатка & Нахален Шампон + Средство За Смекнување На Косата Барови: Вклучува 1 Шампон, 1 Средството За Смекнување

СИТЕ ПРИРОДНИ & SLSСЛОБОДНО : Нашите шампони & климатизери се 100% природни, без хемикалии & SLS слободни.Ние с�

DEN 478.80