• Новак
Бебе Мобилни Креветчето Мобилни Рачно Изработени Музички Мобилни Шарени Виси Декорација Епл Цреша Девојка Сака

Бебе Мобилни Креветчето Мобилни Рачно Изработени Музички Мобилни Шарени Виси Декорација Епл Цреша Девојка Сака

DEN 1390.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесно ракување и лесен за употреба.Бебето Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата направени од пластика, играчки се направени од Не-плетени Ткаенини.На музички mobile е голема играчка подарок идеја за двете бебе девојка и бебе момче.Висина : 67 cm/26.38 инчи.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна.Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте не за големина што ви треба, инаку ние ќе брод објектот во оригинална големина за вас.Бродови од Хонгконг.Наменета за бебиња од раѓање до 24 месеци, Тој е направен за задоволство на бебињата и да се стимулира нивната природна љубопитност.Секој пакет содржи Бебе Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата и Правец-up Музичка Кутија и играчки.Тоа е важен производ за бебето и расадник.Играчки се направени од не ткиво ткаенина.Ве молиме имајте на ум : Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас за бои ви се допаѓа, инаку ние ќе брод објектот во оригиналната боја за вас.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна, тоа е Брамс Lullaby или Моцарт Lullaby(по случаен избор).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат