• Новак
Пена Загатка Мат Младата Индексирање Мат ЈП Крои Подлога Не се Лизга Мека Дете Индексирање Мат Студент Dorm Соба GUORRUI (Боја : јас, Големина : 6piece)

Пена Загатка Мат Младата Индексирање Мат ЈП Крои Подлога Не се Лизга Мека Дете Индексирање Мат Студент Dorm

DEN 2236.08

Достапност
Достапно за нарачка

▲Материјал : Еколошки ЈП материјал (не-токсични, невкусна, сигурна и здрава). ▲Карактеристики : мека и удобна, еколошки материјал, не се лизга, анти-притисок, без деформација, водоотпорни, лесно да го инсталирате, да се зачува простор. ▲Користи : родител-дете, јога, фитнес, игри, одмор, бебе, да падне за одбрана, безбедност, заштита не може да биде одложен. ▲Чистење метод : Тоа може да биде директно печете со вода, избриша, и е подготвен за користење. (Тоа, исто така може да ефективно го блокира земјата вода од освојувањето на телото). ▲100% Задоволство : По приемот на производот, за било која причина, постои проблем со производот или не сте задоволни, ние нудиме целосна наплата или замена И Ние обезбедуваме 24-час по-продажбата на услугата.GUORRUIThe компанија е основана во 2008 Founded со аспирација да облагородување затворен и отворен простор со примена на различни вкус и допир, GUORRUI.Достапни години на експертиза во рамките на домот décor индустрија најдобро да се служи со висок квалитет аспирација.▲Име на производ : Бебе Мат▲шема : остава▲стил : едноставен и модерен▲Процес : Машина за ткаење▲употреба сцена : дневна соба, спална соба, ходник, балкон, игра соба, пет мат, детски градинки, игралишта, други▲Големина : (должина х ширина) 60x60cm, едно парче област 0.36m2; дебелина : 1.2 см▲Опис на Производот : 1 : дупката е тесно поврзан, одбива да се скрие нечистотија, промовира комуникација помеѓу родителите и децата.2 : Анти-лизга текстура, зголемување на амортизирање сила, бебето не боли кога паѓа▲ве Молиме купување на квантитет според вистинските потреби пред да ги купите; ако сакате други бои, ве молиме испратете го вашето барање по e-mail, ние ќе ве контактираме преку е-маил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носењ

DEN 455.76

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED Читање лупа Светлина Леќи Светат Зголемувачот Големи Преносни Осветлени за

ДОБРО НАПРАВЕНИ : Цврсти добро изградена со квалитетна ABS пластика, заврши површина, без било какви остр�

DEN 957.36