• Новак
GAOZ Електричен Скутер N5065 5065 270KV Brushless Индукција на Моторни Скутер Моторни Додатоци Автомобил Додаток (Боја : Црна)

GAOZ Електричен Скутер N5065 5065 270KV Brushless Индукција на Моторни Скутер Моторни Додатоци Автомобил Додаток

DEN 1659.12

Достапност
Достапно за нарачка

Изглед на производот Anodizing анти- ' рѓа treatment Easy да се користи и лесно да се install Both завршува на врвот удар граница и позиционирање на авто-заклучување function KV (rpm/volt) : 270 Power (W) : 1820 Wire брзината на ветерот : 9 Resistance (Kv) : 42 Idle Струја (A) : 1.5 европската социјална повелба (A) : 80 Cell Li Po : 3-8 Size : 80.52x49.52x8mmcolour : black Material : Алуминиум легура + електронски components Package Содржина : 1 * Brushless Motor Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат