• Новак
Silensys E7 ПРО Активен Бучава Поништување на Слушалки со Bluetooth Слушалки со Микрофон, Длабок Бас Безжични Слушалки со Текот на Уво, Удобно се Вклопуваат, 30H Изведба за ТВ/?

Silensys E7 ПРО Активен Бучава Поништување на Слушалки со Bluetooth Слушалки со Микрофон, Длабок Бас Безжични

DEN 1823.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супериорен Вграден Микрофон и 5.Сега можете да доживее вистинско безжична слобода.Активен Бучава Поништување АНГ : Напредни АНГ технологија значително намалување на воздухопловството, преполн и бучна средина.Од 75d B да 85d B нашите E7 ПРО Бучава поништување на слушалки имаат моќни возачи и производство на супериорен звуци со кристално јасни јасност со добро балансирана длабок бас одговор за било каков вид на музика ќе љубов.Мала Тежина и Сите-ден Удобност : Со Природни мирен протеини earpads, ќе бидете во можност да се доживее слез како мекост текстура на headband и уво перници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80