• Новак
Sigg Класичен Термо-0.3-Литарско Шише за Вода со Чај Филтер, Бела,8448

Sigg Класичен Термо-0.3-Литарско Шише за Вода со Чај Филтер, Бела,8448

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Новите Термо колекција се придржува до SIGG е елегантен и модерен Швајцарската естетски.BPA и Phthalates Слободни.Изградена од врвот квалитетни нерѓосувачки челик што е и мирис и вкус неутрални и ќе ги чува вашите пијалаци топло за најмногу до осум часа.Новата Класична SIGG Термо Шише дојде опремен со чај филтер, совршен за пиејќи чај на зиморничав зима дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носењ

DEN 455.76

Бебе Мобилни Креветчето Мобилни Рачно Изработени Музички Мобилни Шарени Виси Декорација Епл Цреша Девојка Сака

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1390.80