• Новак
1 Тркалаат Кристал Синџир,Злато/Кристално Сребро Синџир за DIY Ѓердан Накит, Мобилен Телефон Случај, Фустан или Свадба Декорација(3.6 mm/0.14 во злато)

1 Тркалаат Кристал Синџир,Злато/Кристално Сребро Синџир за DIY Ѓердан Накит, Мобилен Телефон Случај, Фустан

DEN 345.36

Достапност
Достапно за нарачка

[Материјал]Овој кристал синџир е направен од висок квалитет на кристал, многу искра и убава. [Широка примена]Овој кристал синџир е голем Додатоци за ѓердани за накит , Мобилен телефон случај, носии,торта, свеќи, вазни или свадба декорација. [Спецификација]Овој кристал кристал синџир има 2mm, 2.4 mm, 2.6 мм, 2.9 мм,3.6 мм, пет големини, злато и сребро, две бои за да изберете од. [Висок квалитет]може да се намали на синџирот на било должина и кристал нема да падне. [Пакување вклучени]На rhinestones трим содржи една ролна, една ролна има 10 јарди£ кој може да се задоволат побарувачката за DIY различни занаети.Опис : Овој кристал синџир е направен од висок квалитет на кристал, многу искра и убава,има 2mm, 2.4 mm, 2.6 мм, 2.9 мм,3.6 мм, пет големини, злато и сребро, две бои за да изберете од.Тоа е голем Додатоци за ѓердани за накит , Мобилен телефон случај, носии,торта, свеќи, вазни или свадба декорација.И доволно количина за да се задоволат потребите на вашиот DIY занаети.Карактеристики : Материјал : Кристал Процес : electroplating Стил (Опционално) : ss6 злато, ss8 злато, ss10 злато, ss12 злато, ss16 злато, ss6 сребро, ss8 сребро, ss10 сребро, ss12 сребро, ss16 сребро Големина : ss6 : прибл 2mm/0.08 во ss8 : прибл 2.4 mm/0.09 во ss10 : прибл 2.6 mm/0.1 во ss12 : приближно 2.9 mm/0.11 во ss16 : прибл 3.6 mm/0.14 во Тежина : околу.62-132g Пакетот вклучува : 1 тркалаат¡ÁCrystal Кристал Синџир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување на Кутии за Детска Соба Дома Организатор

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ВОДООТПОРЕН �

DEN 1480.80

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76

wmLzhen 2 парчиња Полни Златна Фолија Хартија, Златни Снегулки Декоративни Чинии, Златен Лист за Готвење, Сликарство,

[Декорирате Вашиот Колачи И Слатки] јадење златни снегулки се идеална храна декорација.Можете да ги кор�

DEN 657.60

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED Читање лупа Светлина Леќи Светат Зголемувачот Големи Преносни Осветлени за

ДОБРО НАПРАВЕНИ : Цврсти добро изградена со квалитетна ABS пластика, заврши површина, без било какви остр�

DEN 957.36

Слатка & Нахален Шампон + Средство За Смекнување На Косата Барови: Вклучува 1 Шампон, 1 Средството За Смекнување

СИТЕ ПРИРОДНИ & SLSСЛОБОДНО : Нашите шампони & климатизери се 100% природни, без хемикалии & SLS слободни.Ние с�

DEN 478.80