• Новак
Органски Продавница Рака & Помине Крим-Гел Органско Алое & Восок 75ml

Органски Продавница Рака & Помине Крим-Гел Органско Алое & Восок 75ml

DEN 280.32

Достапност
Достапно за нарачка

Крим-гел работи напорно за да придавам влогови, негуваме и заштитиме вашите раце и нокти.Содржи органски екстракт од алое, восок и витамин Д. не содржи : parabens, SLS, минерални масла или од полиетилен. Во 99% природно потекло од вкупно.Уверение од германската BDIH стандард и на меѓународниот стандард КОСМОСОТ ПРИРОДНИ.Hand & Помине Крим-Гел Ирски СПА-Нокти - Органско Алое & Beeswax This светлина и нежно крем-гел работи напорно за да придавам влогови, негуваме и заштитиме вашите раце и нокти благодарение на органски екстракт од алое, восок и витамин Д. ги Расипат твоите раце со навлажнувачки Спа-третман.Секој од Органски Продавница линија производи ги исполнува три главни услови : ЕДНОСТАВНА.ЧИСТА.ПРИРОДНИ.Само она што ви треба.Simple Simple комбинација на природни ingredients Simple ефективни formulas Simple безбедно packaging Pure No parabens No SLSNo минерални oils No polyethylene Natural Maximum природни formulas Maximum количина на природен ingredients Contains сертифицирани органски екстракти и oils Most на производите се сертифицирани од страна на германската BDIH стандард и на меѓународниот стандард КОСМОСОТ ПРИРОДНИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76

Слатка & Нахален Шампон + Средство За Смекнување На Косата Барови: Вклучува 1 Шампон, 1 Средството За Смекнување

СИТЕ ПРИРОДНИ & SLSСЛОБОДНО : Нашите шампони & климатизери се 100% природни, без хемикалии & SLS слободни.Ние с�

DEN 478.80