• Новак
Schwarzkopf Коса Маскара, Светло Кафена, 1 Цевка (16ml)

Schwarzkopf Коса Маскара, Светло Кафена, 1 Цевка (16ml)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Едно миење привремен сива прикривање со оптимално сива покриеност за природно во потрага боја.Брз и прецизна примена : прецизни апликатори дозволувајќи им да се концентрира на точно greys сакате на насоки и корени.Брзо сушење за брз on-the-go апликација.Најдобри за водење на боја подолго помеѓу во домот или во салон колорит.Schwarzkopf Коса маскара брзо и прецизно ги опфаќа вашиот greys.Тоа е 'во движење' Формат ви обезбеди брз и лесен Fix - во секое време, насекаде!Оваа коса маскара е привремено сива покритие и мие во едно миење.На апликатори нуди брз и прецизна апликација која ви овозможува да се концентрира на точно сива корени и или насоки.Ова е природно во потрага боја кој е брз и сушење за примена на движење.Најдобар начин да се задржи боја на косата подолго, во меѓувреме во домот или во салон колорит.Овој производ може да се користи на дневна основа.За да стигнат до најоптималната и природен изглед ефект на боја, ќе се применуваат само колку производ како што е потребно - премногу производ може да резултира со продолжен време на сушење и ја остави косата во потрага леплива.Се применуваат за чиста, сува коса.Боја на коса ефект е целосно да се перат - да се отстрани бојата, Шампонот на вашата коса, како и обично.Боја на кожа или други површини може да биде лесно да се отстрани со сапун и вода.Боја на коса резултатите зависи од вашата база боја на косата.Им овозможи на производот да се исуши.За да се избегне кршливи резултати, не се користи фен за коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76

Бебе Мобилни Креветчето Мобилни Рачно Изработени Музички Мобилни Шарени Виси Декорација Епл Цреша Девојка Сака

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1390.80

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување на Кутии за Детска Соба Дома Организатор

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ВОДООТПОРЕН �

DEN 1480.80