• Новак
Една Нога Гранат со Златен Pyrite 4mm 24k Злато Позлатен Синџир, Жица Завиткан Rosary Синџир од Нога (GPAG-30003)

Една Нога Гранат со Златен Pyrite 4mm 24k Злато Позлатен Синџир, Жица Завиткан Rosary Синџир од Нога (GPAG-30003)

DEN 984.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гранат со Златен Pyrite скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Рачно изработени rosary синџир со Кристали или скапоцени камења во различни стилови.Овие мушка rosary синџир се достапни со нас како заврши rosary ѓердани или се продаваат едноставно како синџир од нога.Совршен за ѓердан, нараквица, dangle обетки, scrapbooking проект, keychain, keyring, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци, итн.Најдобар избор за DIY накит создавањето.Тоа е Совршен Подарок за вашите најдобри пријатели, сестри, Ќерки, Внука, Младите Девојки, па дури и за yorself.Синџир Погоден за забава DIY активности во партии или настани.Овој производ доаѓа заедно со ознаки за докажување на потекло од Gem Mart USA Inc.и потпишан Сертификат за Автентичност од Gem Mart USA Inc.Целосна Гаранција за квалитет : 30 дена без проблеми се врати и враќање гаранција.Квалитетот задоволство и навремена испорака се увери.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Една нога Гранат со Златен Pyrite монистра rosary синџир, 4mm Злато Позлатен жица завиткан линк Камен rosary Синџир Gem Mart USA (GPAG-30003) Спецификации Камен - Гранат со Златен Pyrite Камен Големина - 4mm (Appx.) Обликот Круг фацетирани Метал - 24k Злато позлатен рачно изработени Жица завиткан rosary Предмет Код - GPAG-30003.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување на Кутии за Детска Соба Дома Организатор

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ВОДООТПОРЕН �

DEN 1480.80