• Новак
JW Winco Најлон Пластични Шупливи Knob, Knurled, Челик Навој Студ, M6 x 1.0 Тема Големина x 16mm Thread Length, 24mm Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Најлон Пластични Шупливи Knob, Knurled, Челик Навој Студ, M6 x 1.0 Тема Големина x 16mm Thread Length,

DEN 169.68

Достапност
Достапно за нарачка

Шупливи knurled knob со цинк позлатен челик навој студ.Мазна, сјајна завршница.Изработен од црна пластика, најлон. 24mm Глава дијаметар.Ro HS согласност.JW Winco е Шупливи knurled копчиња со цинк позлатен челик навој студ.На стегање работење, делумно излегува челик центар спречува chipping на пластика.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен C (230 степен F).Knob тело : Црна пластика, најлон, мазна, сјајна завршница; Навој студ : Цинк позлатен 12 L14 челични, леани-во.Ro HS Согласност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Мобилни Креветчето Мобилни Рачно Изработени Музички Мобилни Шарени Виси Декорација Епл Цреша Девојка Сака

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1390.80

wmLzhen 2 парчиња Полни Златна Фолија Хартија, Златни Снегулки Декоративни Чинии, Златен Лист за Готвење, Сликарство,

[Декорирате Вашиот Колачи И Слатки] јадење златни снегулки се идеална храна декорација.Можете да ги кор�

DEN 657.60

120 Парчиња Накит Торба Само Печат Пластични Патент Торба Јасно ПВЦ Прстени, Обетки Пакување Складирање Торбичка

Лесен за употреба : На патент reclosable торба е дизајниран со компактна големина, што го прави лесен за носењ

DEN 455.76

Слатка & Нахален Шампон + Средство За Смекнување На Косата Барови: Вклучува 1 Шампон, 1 Средството За Смекнување

СИТЕ ПРИРОДНИ & SLSСЛОБОДНО : Нашите шампони & климатизери се 100% природни, без хемикалии & SLS слободни.Ние с�

DEN 478.80