• Новак
10L0L Голф Количка Задните Тешки 3-Лист Пролет Комплет со Bushings Ракави и У Завртки за Клуб Автомобили Преседан

10L0L Голф Количка Задните Тешки 3-Лист Пролет Комплет со Bushings Ракави и У Завртки за Клуб Автомобили Преседан

DEN 2615.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува Клуб Автомобили Преседан Голф Коли 2004-Up(ќе не одговара DS или Carryall модели).Вклучува (8) Гума (Не Имитација) Bushings & (4) Од Нерѓосувачки Ракави, (2)Тешки Задните 3-Лист Извори, (2) U-Завртки.Направи вози многу меки и за луѓето во грбот.Ова е ОЕМ замена на највисок квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување на Кутии за Детска Соба Дома Организатор

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ВОДООТПОРЕН �

DEN 1480.80