• Новак
Сол и црн Пипер Брусилки - црн Пипер Мелница Мелница, Сол Shaker и црн Пипер Мелница Сет со Чистење со Четка и Дрво Послужавник за Вашата Кујна (brown)

Сол и црн Пипер Брусилки - црн Пипер Мелница Мелница, Сол Shaker и црн Пипер Мелница Сет со Чистење со Четка

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа мелница е погоден за употреба со различни зачини како што се црн пипер, морска сол, и на Хималајска сол.Дали ви се допаѓа да уживаат во готвење?.Остатоците во мелница може да се чисти и да излезе со ориз во прав за да се спречи мирис.Единствени се насочат форма согласува да се вашата рака, со што пипер мелница и сол мелница лесен за контрола и обезбедување одлично чувство на допир, како и.Доаѓа со деликатна чистење со четка.Со четка, можете лесно може да се исчисти пипер мелница.Мелница ќе произведува фино мелење што ќе се обезбеди дури и се шири над вашите оброци.Лесно Чистење и Капацитет : Сол, бибер мелница е опремен со четка за чистење подарок.Свртете го капакот насока на стрелките на часовникот, и зачини прав ќе излезе од копчето.Овој зачин мелница се направени од издржлив квалитетен материјал од страна на квалификувани професионалци за да обезбедиме траен и сигурен производ.Се препорачува да се чисти со ориз.Дали ви се допаѓа да се подготви раскошни храна за вашето семејство или љубовник?.За вашето здравје, ние изберете најбезбедните материјал.Може да се стави морска сол, Хималајска сол, кошер сол, жито пипер, црвен пипер, црн пипер во телото на мелница за да се направи вашата храна повеќе вкусни.Керамички мелење механизам ви овозможува да се постигне зачин финалето го скрши;.Нашите фенси сол и црн пипер мелница собата е вашиот најдобар избор;.Вклучување на сребро завртка, земе го поклопецот на врвот.Тоа може да ви помага да го олеснат вашиот вкусна храна лесно со оваа фабрика мелница.Широко Апликација : Оваа сол мелница е добар помошник за кујни, ресторани, забави и на отворено и сл. (anticlockwise за coarseness, стрелките на часовникот за финост).За фино мелење, завртете го орев насока на стрелките на часовникот.Прилагодливи Мелење Поставка : Нашиот црн пипер мелница брусилки дојде со врежани 'S' и 'П' на врвот на knob да се направи полесно за вас да ги распознаваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување на Кутии за Детска Соба Дома Организатор

Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ВОДООТПОРЕН �

DEN 1480.80

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76

wmLzhen 2 парчиња Полни Златна Фолија Хартија, Златни Снегулки Декоративни Чинии, Златен Лист за Готвење, Сликарство,

[Декорирате Вашиот Колачи И Слатки] јадење златни снегулки се идеална храна декорација.Можете да ги кор�

DEN 657.60