• Новак
ArtCreativity светне Orbiter Врти Стапче, 7 Инчен LED Спин Играчка со Батерии Вклучени, Одличен Подарок Идеја за Момчиња, Девојки, Години, Забава, Роденден Корист, Карневал Нагр?

ArtCreativity светне Orbiter Врти Стапче, 7 Инчен LED Спин Играчка со Батерии Вклучени, Одличен Подарок Идеја

DEN 287.28

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАБАВА LED ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : Направи тоа баш на еден да се запамети со овие супер кул orbiter спин магично стапче.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да изненади вашите малку еден потполно ризик-бесплатно!.Мерките 7" со високи 3" глобус за око-фаќање на присуство.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Дали треба подарок да им даде на вашето дете за време на празниците, на роденден, или како награда, оваа децата светлина-up магично стапче го прави вкупно лекување.Произведува возбудливоста на светлосно шоу со притискање на едно копче.смислено големина за рефус-слободен преносливост.Не се задоволни со LED orbiter спин магично стапче?Ние ќе ви испратиме замена или прашање за целосно враќање на средствата. КУПИ РИЗИК : Ние целосно стоиме зад нашите производи со вкупно задоволство и 100% пари гаранција за враќање.Слабо светлата, се запали врти Led диоди, и да се види дека малку нечиј лик светне во стравопочит.Тие доаѓаат веќе инсталирани во ПРЕДВОДЕНА магија vibrating стапче играчка да добиете забава започнете веднаш.Го прави голем дар или корист за момчиња и девојчиња на возраст 3+.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76