• Новак
LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен Перење Кошница (Боја : Зелена)

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

DEN 1994.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 600 D-Оксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, L-сива,Д-сива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден за чување облека, домашен текстил, играчки, бебешка производ и домашно милениче производ.Практична настава : Таа има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20