• Новак
DYNWAVE Години Зафатен Одбор Автомобил Патување Сензорни Играчки за Деца 3 4 5 6 Роденден Подароци

DYNWAVE Години Зафатен Одбор Автомобил Патување Сензорни Играчки за Деца 3 4 5 6 Роденден Подароци

DEN 1074.24

Достапност
Достапно за нарачка

Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност.Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да научат на фината моторика вештини и рака-eys координација на обука.Убаво роденден празник подароци за децата години момчиња и девојки деца.Направен од природни дрва, зафатен одбор е флексибилен без тешко агли.Безбедно да се игра.Специјално дизајнирани за 4-6 години бебиња учење како да се вози,да ги заклучуваат.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да научат на фината моторика вештини и рака-eys координација на обука. - Специјално дизајниран за 4-6 години бебиња учење како да се вози,да ги заклучуваат. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност. - Изработени од природни дрва, зафатен одбор е флексибилен без тешко агли.Безбедно да се игра. - Убаво роденден празник подароци за децата години момчиња и девојки деца.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : Големина : Прибл.44x29.5x1.3cm/17.32x11.61x0.51inch Package Вклучува : 1 Парче Бебе Зафатен Одбор Montessori Toys Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Спецификацијата

- Material:
Wooden
Size Chart:
Size:
Approx.44x29.5x1.3cm/17.32x11.61x0.51inch
Package Includes:
1 Piece Baby Busy Board Montessori Toys :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52