• Новак
EPA5AP Национално Обележје Главниот Disconnect Етикета (Пакување од 5)

EPA5AP Национално Обележје Главниот Disconnect Етикета (Пакување од 5)

DEN 1096.80

Достапност
Достапно за нарачка

Машина за безбедност labels сигнализација работници на потенцијалните опасности поврзани со тешки машини или опрема.Сите етикети се усогласат со сите тековни ЕПА и точка прописи.Направен во сад.Пакет Димензии : 0.02" L x 5" W x 3" Х.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат