• Новак
ПРОДАВНИЦА-РЕД 2 ПАРЧИЊА Universal ДОВЕДЕ Автомобил Чаша Носителот Светла, 7 Бои Промена на USB Полнење Мат Луминисцентните Првенство Подлога,ДОВЕДОА Автомобил Внатреш?

ПРОДАВНИЦА-РЕД 2 ПАРЧИЊА Universal ДОВЕДЕ Автомобил Чаша Носителот Светла, 7 Бои Промена на USB Полнење Мат

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Водоотпорен атмосфера осветлување : IP67 водоотпорен, во вашата секојдневна употреба, што не мора да се грижите за вода увеселителен парк се оштетени од водата.Во прилог, ова ДОВЕДЕ автомобил внатрешни работи светлина обезбедува уникатен ентериер технологија атмосфера ефект на збогатете го вашето возачко искуство. 7 бои и 3 начини : LED чаша носителот светла може слободно да се префрлате помеѓу "бели", "red", "blue", "зелени", "жолти", "пинк" и "blue ice", и постојат три Постојат два различни режимот корекција, имено, шарени режим, дишење на владата, и тебе режим.Има on/off копчето за назад од стакло подлога.Ве молиме притиснете и држете го ова копче за да го вклучите или исклучите.Притиснете еднаш за да се стабилизира на една боја, и притиснете двапати за да ја смените бојата и на владата.USB полнење : LED чаша носителот светилка подлога со полнење преку USB кабел, неговиот интерфејс е Micro USB, која може да биде обвинет за 2 часа и нормална за 15 дена.Smart sensor : Вграден-во светло и вибрации сензор.Кога вибрациите се чувствува, оваа чаша носителот автоматски ќе се претвори во темница.Нема вибрации или движење, тобоганот светла автоматски ќе се исклучи, во рок од 15 секунди.Пакет Содржина : 2xcup подлога 1x Charging Кабел.Големина : Star Wars Darth Vader.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опашката Светла, LED Опашка Светла Светлина Собранието Светилка Ремонтирам Висока Осветленост Мултифункционален

Моден Изглед Замена на LED taillights, пушеле леќа и килибар динамичен LED пак сигнал светла за да се направи ва�

DEN 13715.76