• Новак
Tianqiu (5pcs)TIANQIU CR1632 3V Литиум Мобилен Копчето Батеријата

Tianqiu (5pcs)TIANQIU CR1632 3V Литиум Мобилен Копчето Батеријата

DEN 117.36

Достапност
Достапно за нарачка

со добар квалитет. 15-20days за превозот. 7*24hrs услуга.период на гаранција : една година.Ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања. ?Поради international shipping прописи, ако вашата нарачка вклучува овој производ, целиот цел, може само да се испраќаат од воздухопловната и не е прифатлив за нашата слободна препорачана превозот промоција.Specifications Brand : TIANQIU, Модел : CR1632, Клетка : CR (Litium Јон), Напон (V) : 3, Единиците На Кутија : 5, Димензии (cm) : 1.5*1.5*0.3, Тежина (kg) : 0.002,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат