• Новак
Премиер-Линија Производи Б 645 Екран Вратата Ролери Собранието со 1-Инчен Најлон Топката Лого,(Пакување од 2)

Премиер-Линија Производи Б 645 Екран Вратата Ролери Собранието со 1-Инчен Најлон Топката Лого,(Пакување од

DEN 152.16

Достапност
Достапно за нарачка

1in.О.Г.Најлон топката имајќи центар линискиот топката имајќи ролери.Најлон домување со прилагодување на завртка.Се вклопува Peachtree Алуминиумски врати.Пролет Натоварени Тензија.За челик домување, Челик ролери верзија на оваа точка видете дел број Б-656. За пластични домување со челик ролери види дел број Б-683. Опис на производот Овој екран вратата ролери собранието е изградена од најлон.Има 1 Во.центар ритам топката имајќи ролери со прилагодливи најлон домување.Peachtree го користи овој тип на ролери.Од Производителот Овој екран вратата ролери собранието е изградена од најлон.Има 1 Во.центар ритам топката имајќи ролери со прилагодливи најлон домување.Peachtree го користи овој тип на ролери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40