• Новак
LA12ST Жените Мека Jogger Панталони Drawstring Џебови

LA12ST Жените Мека Jogger Панталони Drawstring Џебови

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.Мек и удобен drawstring панталони со џебови на страна.Совршен за било неврзан ден, а исто така работи и за еден ден во теретана!.Големина : S(2~4), M(4~6), L(6~8), XL(8~10) Сите големини врз основа на НАС големина.Оваа пратката дојде во една големина помала.Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред цел. 87% Полиестер, 13% Spandex - Многу Еластичен Материјал.Не-Види Преку Материјал со Elasticized корселе што одговара на повеќето фигури, Растеглив, се Лизга на.Машина За Миење Ладно; Нежна Циклус; Не Кајгана; Собори Сува Ниска.Мек и удобен drawstring панталони со џебови на страна.Совршен за било неврзан ден, а исто така работи и за еден ден во теретана!.Големина : S(4~6), M(6~8), L(8~10), XL(10~12) Една големина(8~10) Сите големини врз основа на НАС големина. 87% Полиестер, 13% Spandex - Многу Еластичен Материјал.Не-Види Преку Материјал со Elasticized корселе што одговара на повеќето фигури, Растеглив, се Лизга на.Maschine Миење Ладно; Нежна Циклус; Не Кајгана; Собори Сува Ниска.Мек и удобен drawstring панталони со џебови на страна.Совршен за било неврзан ден, а исто така работи и за еден ден во теретана!Големина : S(4~6), M(6~8), L(8~10), XL(10~12) Една големина(8~10) Сите големини врз основа на НАС големина.87% Полиестер, 13% Spandex - Многу Еластичен Fabric Non-Види Преку Материјал со Elasticized корселе што одговара на повеќето фигури, Растеглив, се Лизга-on Maschine Миење Ладно; Нежна Циклус; Не Кајгана; Собори Сува Ниска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат