• Новак
Fuloon Јадење Стол, се Покрива,Цврсти Водоотпорен и Oilproof Водат Јадење Стол Заштитник Покрие Slipcover (6 Групи, Длабоко Кафе)

Fuloon Јадење Стол, се Покрива,Цврсти Водоотпорен и Oilproof Водат Јадење Стол Заштитник Покрие Slipcover (6

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅Висок Квалитет на Стол опфаќа : стол маска направена од СТП кожа,35%Стп кожа,57%поларните руно и 8% spandex,удобно и навремено отпорни,без пеглање е потребно.Растеглив Материјал,водат кои обновува брзо,сигурно се вклопуваат со пораби во еластична полите.Машина перат,лесен за чистење и миење. ✅Стол Големина : Назад Висина 17.7-22inch (45-55cm);Седиште Должина 15-18.9 инчи (38-48cm);Седиште Ширина 15-18.9 инчи (38-48cm).Ве молиме проверете ги мерење водич во објектот слика. ✅Моден Дизајн : Машина перат,лесен за чистење и миење,нека вашиот стар или грда стол изгледа како нов и поубав .Исто така може да спречи вашиот стол од дофат на деца scribble или домашно милениче'scratch и залак. ✅Широко Употреба : Fuloon јадење стол покритие одговара за најголемиот дел од парсонс стол.Тоа може да се користи за Хотел,свадба банкет,на вечера,на состанокот,прослава,церемонија,семејството трпезариска соба декорација,итн. ✅Грижете се-Слободно : Пакет се Вклучени 6 По Сет(6 x Јадење Стол, се Покрива).Fuloon понуда од 30 дена бесплатен враќање или размена,ако не се задоволни со вашето купување.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Ние ќе понуди најдобро решение за вас.Големина : 6 Групи | Боја : Кафе/Црвена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пумпа за Гас Ракавица ,Магнетни Поттикнување на Ракавица се Применуваат за Гориво Зафат, Еднократно, Силикони,

магнетни затворање 【Материјал】Нашите Магнетни поттикнување на ракавица што е направен со висок квали

DEN 2016.00