• Новак
YOLIFE Херметички Ладно Пијалак Iced Производител на Кафе и Чај Infuser со Spout 1.5 L / 51oz Ovalware Подготовка Стакло Carafe со Отстранлив Филтер од Нерѓосувачки Челик

YOLIFE Херметички Ладно Пијалак Iced Производител на Кафе и Чај Infuser со Spout 1.5 L / 51oz Ovalware Подготовка

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Екстра голем капацитет : Нашата Iced Чај и Кафе, Креаторите на екстра-голем капацитет има 1.5 L/51 оз на кафе или чај за повеќе порции.Доволно да се направи iced кафе или чај ги исполнува вас и вашите семејства' треба.Вкус неспокојот кафе : Ладно пиво е 70% помалку кисела од топла каша.И побогати во вкусот.Нашите ладно бруер екстракти кафе се концентрира кои може да се чуваат и се меша со бесконечен број на пијалаци за да создаде свој совршен, лични купот на радост.Екстра дебели borosilicate стакло : Подготовка на кафе или чај, никогаш не било полесно.Ова стакло carafe е направен од висок квалитет на borosilicate чаша, која може да resisit температура од -20℃/-4℉ до 130℃/266℉, совршен за ладна и топла brews слично.И Е Машина За Миење Садови Безбедно.Широк спектар на употреба : Iced и топол чај компатибилни.Пијалак тоа топла како традиционалните teapot, или пијалак тоа ладно во фрижидер.Лесен пристап се справи.Отстранлив Филтер Од Нерѓосувачки Челик : Се Отстранува И Лесно Да Се Чисти, Рѓа-Слободни.Кафе филтер се изработени од нерѓосувачки челик со парична казна мрежа на дистрибуција дизајн, анти- ' рѓа и единствен дупка со дијаметар.Тоа може да се соберат голем износ на кафе, лабава лист или мали чај кеси и да се обезбеди дека кафето мелење е целосно сварено, целосно ослободен, и да уживате во професионални одделение ладно кафе дома.уживајте во вашиот живот 1. Нерѓосувачки Челик Филтер & Капа Рѓа никогаш нема да биде проблем. 2. BPA-Free Силикон Херметички Печат Течење-доказ капак брави во вкус за до 2 недели, и го штити вашиот пијалак од фрижидер мириси. 3. Пристап Рачка За непречено фрлаат. 4. Мерење Етикета Прецизност е клучот, во областа на науката и уметноста.За прецизно фрлаат. 5. Машина за миење садови-Безбедно Стакло Изградена Минатата Екстра дебели borosilicate стакло за издржливост и температура стабилност. 6. Совршен Фрижидер Полица Висина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат