• Новак
biOrb Лесно Фабриката Поставува

biOrb Лесно Фабриката Поставува

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Близнак pack на лесен за употреба пластични аквариум растенија кои се користат за декорација на вашиот аквариум и да даде вашата риба повеќе интересни средина.Компатибилен со Слатководни/Saltwater/Тропски аквариум поставите прозорци.Оваа големина е погодна за bi Orb (8 Литри), bi Orb Мега (16 Литри) и bi Ube (9 Литри).Единствени се само-righting дизајн, не-лебдечки.Големина На : Големи | Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат