• Новак
Vikye 14pcs Флексибилни Контура Полирање Подлога, Пескарење Блок Гума Sandpaper Мат Машини за Алатки, Полирање Подлога Гума

Vikye 14pcs Флексибилни Контура Полирање Подлога, Пескарење Блок Гума Sandpaper Мат Машини за Алатки, Полирање

DEN 650.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Добри Перформанси] : 14pcs сет на пескарење блокови, направени од увезени гума, кој се користи со sandpaper лесно полски облини и контури. [Едноставна Операција] : Sandpaper мелење рамка, лесен за ракување, разновиден, издржливи, заштеда на време и напор. [Различни Големини] : Три форми и различни спецификации за да се задоволат различните потреби, така што мелење е повеќе во место. [Широко се Користи] : се Користи за брусење и полирање на автомобили, дрво, производи и ѕидовите, како и анти- ' рѓа на различни метали. [ЗАБЕЛЕШКА] : Тоа треба да се користи со sandpaper. 1. 14pcsset на пескарење блокови, направени од увезени гума, кој се користи со sandpaper лесно полски облини и контури. 2. Sandpaper мелење рамка, лесен за ракување, разновиден, издржливи, заштеда на време и напор. 3. Три форми и различни спецификации за да се задоволат различните потреби, така што мелење е повеќе во место. 4. Tadpole облик sandpaper големината на рамката (D) : прибл. 3/4inch, 7/8inch, 1inch 5. Дијамант Во Облик На Хартија Носителот Големина (A) : Прибл. 90°,60°,45°,30° 6. Рог во Облик на sandpaper големината на рамката (D) : прибл. 1/4inch,3/8inch, 1/2inch,5/8inch,3/4inch,7/8inch,1inch 7. Се користи за брусење и полирање на автомобили, дрво, производи и ѕидовите, како и анти- ' рѓа на различни метали. 8. Тоа треба да се користи со sandpaper.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sanding Block
Material:
Rubber
Color:
Black
Quantity:
14PCS
Package List:
14 x Sanding Block :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за �

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52