• Новак
Yosoo DIY Дијаманти Сликарство Кристал Декоративни Слика Внатрешна Декорација Слика за Дома Ресторан Канцеларија Коридор Тремот(DZ540)

Yosoo DIY Дијаманти Сликарство Кристал Декоративни Слика Внатрешна Декорација Слика за Дома Ресторан Канцеларија

DEN 1908.00

Достапност
Достапно за нарачка

★【Sequin декоративни сликарство】На DIY сликарство смола со sequins дава светли чувство и е многу добра декорација. ★【Sequin декоративни сликарство】На DIY сликарство смола со sequins дава светли чувство и е многу добра декорација. ★【Sequin декоративни сликарство】На DIY сликарство смола со sequins дава светли чувство и е многу добра декорација. ★【Парична казна изработка】Употреба лесен‑за‑не работат‑железо круг дијаманти, со јасна површината и повеќе од три‑димензионален ефект. ★【Доволно материјали】5 D ефект декоративни сликарство, ние ќе ги стави 30% повеќе дијаманти во секоја слика да се обезбеди доволно количество. ★【Широк спектар на декорација】Тоа е погоден за украсување на дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или како подарок за пријатели. ★【Долготрајни】Трајни и направен од високо‑квалитет на платно, тоа не е лесно да се оштети и може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Дијамант Сликарство Материјал : Платно Тежина : Околу. 70g / 2.5 oz Производ Големина : Прибл. 30x30cm/11.8x11.8in Апликација : Погодни за украсување дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или кое било место каде што сакате да одговара на различни декорација стилови.Тоа е исто така одличен подарок за родендените и празниците.Пакет Листа : 1 x Пенкало 1 x Плоча 1 x Гел 1 x Платно 1 Bag x Дијаманти (11 Мали Кеси) 1 x Пинцети или 1 x Пенкало 1 x Плоча 1 x Гел 1 x Платно 1 Bag x Дијаманти (7 Мали Кеси) 1 x Пинцети или 1 x Пенкало 1 x Плоча 1 x Гел 1 x Платно 1 Bag x Дијаманти (10 Мали Кеси) 1 x Пинцети Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Item Type:
Diamond Painting
Material:
Canvas
Weight:
Approx. 70g / 2.5oz
Product Size:
Approx. 30x30cm/11.8x11.8in
Application:
Suitable for decorating living room, bedroom, office, restaurant, bar or any place where you want to match different decoration styles. It is also a great gift for birthdays and holidays.
Package List:
1 x Pen :
1 x Plate :
1 x Gel :
1 x Canvas :
1Bag x Diamonds (11 Small Bags)  :
1 x Tweezers :
1 x Pen :
1 x Plate :
1 x Gel :
1 x Canvas :
1Bag x Diamonds (7 Small Bags)  :
1 x Tweezers :
1 x Pen :
1 x Plate :
1 x Gel :
1 x Canvas :
1Bag x Diamonds (10 Small Bags)  :
1 x Tweezers :
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат