• Новак
LED Flex Неонски Око Испит Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 37W x 20H x 1D

LED Flex Неонски Око Испит Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси |

DEN 8616.00

Достапност
Достапно за нарачка

За внатрешна употреба.Лесни ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски Знак совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.Карактеристики Материјал - Лесни, издржливи и долготрајни Ефект - Ултра сјајна LED Flex Неонски е видлив преку 500 метри и е во директна сончева светлина Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од традиционалните неонски знаци) Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на осветлување Флексибилност - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашата продавница Безбедност - Кул на допир и безбедно да се справи со Specifications Operating напон - 110 VAC100,000 часа на работа на време (10+ години!) 10 вати енергија consumption Note ве Молиме овозможи 3 - 4 дена за производство.Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Пријавете се монтира на акрилик јасна поддршка и доаѓа со адаптер, далечински контролер со on/off прекинувач овој знак не го користи застарена неонски осветлување; нуди дарежливи и живописни бои, нема темни дамки едноставно да се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат