• Новак
Gind PTT Радио Адаптер, Лесен за Употреба U94 PTT Слушалки Адаптер за Радио Клип на Дизајн за Vertex-апарат vx‑6R-апарат vx‑7R за

Gind PTT Радио Адаптер, Лесен за Употреба U94 PTT Слушалки Адаптер за Радио Клип на Дизајн за Vertex-апарат

DEN 1394.40

Достапност
Достапно за нарачка

Воена Стандардна Верзија Приклучок : U94 ПЗЗ е погодна за воена стандардни приклучоци, погоден за Yaesu, за Vertex-апарат vx‑6 R-апарат vx‑7 R.СТП Затегнувачка Жица : жица е направен на ладно отпорни на СТП затегнувачка жица, која има висока флексибилност и силна жилавост.Издржливи Високо Квалитетни Материјали : На U94 PTT дел користи висок strongth ПЗЗ, која може да се притисне континуирано за 30,000 до 50,000 пати.Удобен, лесно и Лесно за Употреба : Една клучна за разговор, лесна за употреба, преносни и светлина, лесно да се носат и продавница.Може да Се Исечени Дизајн : копчето се активира го PTT (Притисни за Разговор) уред, кој може да биде исечени на облека или појаси.Функција : 1. Издржливи Високо Квалитетни Материјали : На U94 PTT дел користи висок strongth ПЗЗ, која може да се притисне континуирано за 30,000 до 50,000 пати.2. СТП Затегнувачка Жица : жица е направен на ладно отпорни на СТП затегнувачка жица, која има висока флексибилност и силна жилавост.3. Воена Стандардна Верзија Приклучок : U94 ПЗЗ е погодна за воена стандардни приклучоци, погоден за Yaesu, за Vertex-апарат vx‑6 R-апарат vx‑7 R.4. Може да Се Исечени Дизајн : копчето се активира го PTT (Притисни за Разговор) уред, кој може да биде исечени на облека или појаси.5. Удобен, лесно и Лесно за Употреба : Една клучна за разговор, лесна за употреба, преносни и светлина, лесно да се носат и продавница.Како да го Користите : Plug and play.Спецификација : Предмет Тип : PTT Adapter Material : СТП+PTTColour : Black Application : За Vertex-апарат vx-6 R-апарат vx-7 R Пакет Листа : 1 x U94 PTT.

Спецификацијата

Item Type:
PTT Adapter
Material:
PU+PTT
Colour:
Black
Application:
For Vertex VX-6R VX-7R
Package List:
1 x U94 PTT :

Со стоката дадена додека купуваат