• Новак
WDLWUJIN Прозорецот се Исчисти, Чистење и Соларни Фотонапонски Панели, Автомобили, Караван, Камион, Campers и Автобуси, Вода и Четка, 4.5-9M Алатка/9M/Ft 29.5

WDLWUJIN Прозорецот се Исчисти, Чистење и Соларни Фотонапонски Панели, Автомобили, Караван, Камион, Campers

DEN 7039.20

Достапност
Достапно за нарачка

Водовод Материјал : Ткаени Црево, Четири годишни времиња Универзална (Анти-Ликвидација)водовод Должина : 25-32 Метри (колку Подолго Пол, на Подолг водовод)водовод Надворешниот Дијаметар : 12 Mm Water Цевка Внатрешен Дијаметар : 8 Mm Service : Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни e-mail, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа и да Ви Обезбеди со Услугата.Тоа Може да Биде Spliced И се Користи со 1.Користење на Висока Густина Reinforcedalloy, Висока Цврстина, Не е Лесно да ' Рѓа, и мала Тежина.Се се Уште Чудно се Обидува да се Искачи на Скала за да го Избришете Висока Windows? !со Овој Прозорец за Чистење со Четка, Ќе Може да Стигне до Прозорецот од Земјата Побрзо и Посигурно Од било кога.Тоа е Лесно да се Размонтираат и Може да Се Состави на Било Време да се Прилагодат на Различни Височини.Универзален Полнач на Славина е Сите Бакар, и е Вклучен во Една Секунда.Производ Параметри : Род Материјал : Висок Strengthalloy Rod Дебелина на Ѕид : 1 Mm Shortest Пол : 1.Одберете го Nanofiber Чистење со Четка со Дијаметар од 0,26 Mm, Што Нема да ја Оштетат Photovolta. 【Квалитетни Материјали】:Тоа се прави на Hardenedalloy Спојување Прачки и Nanofiber Влакната, Кои Areng и Светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20