• Новак
mDesign Високи Модерна 5-Фиока Салон за Складирање Градите - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, Лесно се Повлече Ткаенина Кантите/Дрвени Рачки - Организатор Единица за Спа

mDesign Високи Модерна 5-Фиока Салон за Складирање Градите - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, Лесно се Повлече

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 ФИОКА ГРАДИТЕ : Карактеристики 5 отстранлив фиоки; Употреба во или надвор од плакарот и да се задржи нередот под контрола со зачувување на сите ваши облека и додатоци во едно погодно место; складирање и организација на тренингот опрема, leggings, јога панталони, џемпери, постелнина и повеќе; вертикална дизајн се вклопува лесно во многу локации низ дома; се Користи како ноќната и да ја задржите вашиот будилник, списание, очила блиску на дофат на раката; Микс Дрво врвот обезбедува цврста површина да се одржи светилки, книги, оркестарот и повеќе; На великодушно големина отстранлив фиоките имаат лесен повлече рачка за да се направи отворање и затворање на едноставен; Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; Користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, entryways и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и колеџ dorm соби.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Силна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот Хардвер е вклучена ски-бесплатна инсталација; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 11.38" x 33.77" x 32.56" висока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80