• Новак
МОБ Осветлување Батерија-Напојува Боја-Промена на LED Пак Светлосни Тела со Далечински управувач, 3.1-Инчи, 3-Пакет

МОБ Осветлување Батерија-Напојува Боја-Промена на LED Пак Светлосни Тела со Далечински управувач, 3.1-Инчи,

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува далечински да моќ/исклучување, дим и да ги промените светла боја или режим.Без жици е потребно — за употреба вклучени навртки или лепило влошки.Користи три AAA батерии по тела (вклучени).Монтажа тип : завртка во.Лесно надградба на вашиот workspace или на декоративни осветлување со нашите батеријата напојува LED Боја-промена на дух пакостник Светла.Батеријата операција значи пакови може да се инсталира било каде, без оглед на штекер близина.Инсталирање со вклучени лепило влошки или безбедно монтирање со вклучени завртки.Користете вклучени далечински да го промени бои и моќ пакови on или off.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Parag Мириси Премиум Heena Ambey Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 384.00