• Новак
QFFL Пренослив Проектор Екран Кревање Мобилен Телефон Screen HD Засилувач Прилагодливи Ултра-Јасно Анти-Сина Светлина Леќа 3D Драма Леќа Погоден за Канцеларија Патување

QFFL Пренослив Проектор Екран Кревање Мобилен Телефон Screen HD Засилувач Прилагодливи Ултра-Јасно Анти-Сина

DEN 345.60

Достапност
Достапно за нарачка

★ Повеќе удобно за да ги видите од станот-засилувач, со поголем поле на гледање и намалено зрачење★ Анти-Сина Светлина , 3 D HD телефон екран засилувач ги штити очите од замор и myopia★ Компатибилен со сите паметни телефони. Ве молиме да го користите овој производ во слабо осветлување на животната средина, гледање ефект ќе биде повеќе очигледни и истакнати. За различни агли или леќи, на производ слики може да има некои бои, ве молиме погледнете to3.Добар Подарок за децата, да им помогне да ги заштитат своите очи од блиску гледање на далечина.Не батеријата е потребно, одлична за дом, канцеларија, кампување, патување, и др.Пакетот вклучува : 1 x 3 D HD Мобилен Телефон Екран Зголемувачот★ не е препорачливо да се користи во осветлување и рефлексивни на животната средина.★【3 D Телефон Екран Зголемувачот】Ако се види голем број на филмови и видео записи на вашиот паметен телефон, и сакате да ја ослободат дека визуелна замор и непријатност која доаѓа од фокусирање на мал екран за долго време, нашите паметен телефон екран зголемувачот е совршено решение!. ★【HD Екран Засилувач, Анти-зрачење】HD сино-светлина Fresnel леќа, анти-сина светлина со количка за телефонот стои, го намалува зрачењето, зголемена вашиот телефон екранот 2-4 пати за да се избегне визуелна замор. ★【Голем Празник Подароци за Избор】 Едноставни и стилски дизајн, решавање на проблемот на телефонот мал екран, помогне да се заштитат очите од прилично блиску гледање и зрачење.Деликатни и компактен, лесен за носење. (Поради доволно светлина ќе предизвика рефракција, предизвикувајќи светлина конфузија, замаглување на слика, па дури и чувство на вртоглавица)★ Забелешка : 1. Најдобар растојание за да се види на видео е 1-3 метри.Најдобар Подарок за стари лица, им помогне да се види на мал екран, повеќе јасно. ★【Универзална Компатибилност】Овој мобилен телефон екран enlarger донесе HD оптички зум технологија, без батерија е потребно, тоа е совршен за било кој паметен телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пумпа за Гас Ракавица ,Магнетни Поттикнување на Ракавица се Применуваат за Гориво Зафат, Еднократно, Силикони,

магнетни затворање 【Материјал】Нашите Магнетни поттикнување на ракавица што е направен со висок квали

DEN 2016.00