• Новак
Удобно да се Носи Капчиња Кука Случај Лесни за Шиење Комплет Складирање Торба Предиво Игла Случај за Складирање

Удобно да се Носи Капчиња Кука Случај Лесни за Шиење Комплет Складирање Торба Предиво Игла Случај за Складирање

DEN 246.96

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен и компактен дизајн, лесно да се носат.Направени на квалитетот крпа материјал, кој е анти-алергија, лесен и удобен за носење.Магијата кука дизајн е лесно да се отвори, многу погодно.Идеален начин да се задржи капчиња кука/предиво игли организирани.Анти-прашина и спречување на оксидација. 100% сосема нов и висок квалитет на Капчиња Кука Торба. 100% сосема нов и висок квалитет на Капчиња Кука Торба.Направени на квалитетот крпа материјал, кој е анти-алергија, лесен и удобен за носење.Едноставен и компактен дизајн, лесно да се носат.Идеален начин да се задржи капчиња кука/предиво игли организирани.Анти-прашина и спречување на оксидација.Магијата кука дизајн е лесно да се отвори, многу погодно.Совршена за домашни материјали за шиење употреба.

Спецификацијата

Item Type:
Crochet Hook Bag
Material:
Cloth
Color:
Blue
Package Weight:
Approx. 47g/1.7oz
Package list:
1 * Crochet Hook Bag :

Со стоката дадена додека купуваат

Yosoo DIY Дијаманти Сликарство Кристал Декоративни Слика Внатрешна Декорација Слика за Дома Ресторан Канцеларија

★【Sequin декоративни сликарство】На DIY сликарство смола со sequins дава светли чувство и е многу добра декора

DEN 1908.00

Parag Мириси Oud Mumiyaz Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 384.00