• Новак
LIPHISFUN 5D DIY Дијамант Сликарство Подводниот Свет Orcinus orca Танц Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство(30x40cm)

LIPHISFUN 5D DIY Дијамант Сликарство Подводниот Свет Orcinus orca Танц Везови Полн Плоштад Дијамантски Крст

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Остатокот од дијаманти може да се стави во внатрешноста на вентил торба.Опис : Материјал : Смола Плоштадот Дијаманти+платно Предмет тип : 5 D Крстот Бод Дијамант сликарство Соба : дневната Соба/Спалната соба/Студија Соба/ Влез Методи : 1.Топло Забелешка : 1.Стап соодветните дијаманти.DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение, стари лица и деца се соодветни.Тоа е многу добра DIY (родител-дете активности која е погодна за цртање со семејството и пријателите заедно.Ако не се користи за користење на слика пенкало,можете да одберете да ги користите пинцети, наместо.Двојно проверете на секоја парцела од страна на работниците пред да ги испратите.Ве молиме да се разбере.Пакет се Вклучени : 1 x Дијамант вез(со Смола Плоштадот Дијаманти треба да биде вметнат) 1 сет на Алатката (вклучуваат : 1 Вежба пенкало со метални Точка 1 Вежба кал, 1 Пинцети, 1 Плоча).Пополни точка на сликата пенкало со точниот износ на слика дијамант.сликата е БЕЗ слика рамка.Користете книга или на вашата рака да притиснете на дијаманти за да се обезбеди тоа е stoutness.DIY ПРОИЗВОДСТВОТО ЧЕКОРИ - Прво место на истата дијаманти во послужавник, а потоа го преземе "перо" insert да плоштадот лепило лесно, остави малку лепило на пенкало, конечно собереш на дијаманти и место на соодветниот број на платно.Ова е diy 5 D дијамантски крст бод,не се заврши сликата,треба заврши со себе.Стап дијаманти на соодветните платно.секој проблем ви се исполнат ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40