• Новак
Ловец Локи Затворен со LED Светло со Повлече Синџир Контрола, 52, Свежа Бела

Ловец Локи Затворен со LED Светло со Повлече Синџир Контрола, 52, Свежа Бела

DEN 4559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.КЛАСИЧЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : традиционалните Локи фан доаѓа со LED светло опфатени со случаи бело стакло дека ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; Мерки 52 x 52 x 14.9 Инч.МУЛТИ-БРЗИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ФАН МОТОР : Шепот Правец на мотор испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси; Промена на насоката од downdraft режим во текот на летото да updraft режим во текот на зимата.LED САД СВЕТЛИНА КОМПЛЕТ : Енергетски ефикасни dimmable LED светилки нека ти контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење; долготрајните светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.Се ПОВЛЕЧЕ СИНЏИР КОНТРОЛА : Претвори во бело тавански вентилатор за вклучување/исклучување и да се прилагоди брзината за брзо и лесно со повлече синџири.СОБА СМЕСТУВАЊЕ : Внатрешна љубител е на висина прилагодливи, преку вклучени 4" Идеален вентилатор за дневна соба, дневна, и спални соби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Parag Мириси Oud Mumiyaz Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 384.00

Yosoo DIY Дијаманти Сликарство Кристал Декоративни Слика Внатрешна Декорација Слика за Дома Ресторан Канцеларија

★【Sequin декоративни сликарство】На DIY сликарство смола со sequins дава светли чувство и е многу добра декора

DEN 1908.00

Удобно да се Носи Капчиња Кука Случај Лесни за Шиење Комплет Складирање Торба Предиво Игла Случај за Складирање

Едноставен и компактен дизајн, лесно да се носат.Направени на квалитетот крпа материјал, кој е антиалер�

DEN 246.96