• Новак
Сомот Кавијар Компатибилен со iPhone 11 Про Max Случај Неонски Розова - Симпатична Јасни Заштитни Телефон Покритие за Жени, Девојки (Топла Розова)

Сомот Кавијар Компатибилен со iPhone 11 Про Max Случај Неонски Розова - Симпатична Јасни Заштитни Телефон Покритие

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК : Приклучат 1+ милиони социјалните медиуми фанови кои ја сакаат нашата Убава уште Заштитна случаи кој дизајни рака подготвени од страна на нашите Њујорк уметници од 2014 година. ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со Користење на највисок степен на материјали и ласерска технологија на печатење да достави прекрасен дизајн со квалитетот ние ве покануваме да се доживее на Сомот Кавијар разлика.Целосна ЗАШТИТА : Полно тело, shockproof Firm Flex случај брани против капки со мека TPU браник и тешко PC плоча, заедно со покрена рамки рабови за екран и камера покриеност. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : тоа го Сакаат или да го вратите во рок од 30 дена за целосна наплата - тоа е нашето ветување, плус добивате една година производителот гаранција за додаде мир на умот.КОМПАТИБИЛНОСТ : Наменета за i Phone 11 Про МАКС (6.5" дијагонала на екранот), случај НЕМА да одговара на било кој друг модел. *Објавување Наслов : "Телефон Случаи Се Најлесниот Начин за да се Покаже Вашата Личност - тоа Се Нашите 16 Омилени," Автор : Индија Yaffe, Датум : 1/14/2020. *Капка тестирани до 8 ft.by P&C Лабораторија 1/1/2020.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52