• Новак
Persil Persil Дискови Перење Детергент Pacs, Oxi, 59 Count

Persil Persil Дискови Перење Детергент Pacs, Oxi, 59 Count

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен четири комора технологија, обезбедува длабинско чистење, долготрајна свежина, влакна грижа, и поттик на дамка борба против Oxi моќ.Persil дискови оди длабоко во ткаенината, напаѓаат тешко-за-чистење на дамките да се достави исклучително длабоко чистење на вашите алишта.Persil дискови се лесни за употреба, само место на перење pacs во твојата празна машина за перење тапан пред додавање на перење.Persil дискови чисти ефективно во сите температури на водата, вклучувајќи ладно, и работа во сите миење видови, вклучувајќи висока ефикасност (ТОЈ) машини за перење.Овој пакет вклучува еден када 59 Persil Pro Clean дискови плус Oxi власт, доволно 59 товари.Persil Pro Clean дискови плус Oxi моќ се за еднократна употреба перење детергент во удобен форма на претходна мери дискови.Со уникатни четири комора технологија, четири комори работат заедно за да се обезбеди длабинско чистење, долготрајна свежина, влакна грижа, и поттик на дамка борба против Oxi моќ.Persil дискови се лесни за употреба, само место на перење pacs во твојата празна машина за перење тапан пред додавање на перење.Persil дискови оди длабоко во ткаенината, напаѓаат тешко-за-чистење на дамките да се достави исклучително длабоко чистење на вашите алишта.Persil дискови чисти ефективно во сите температури на водата, вклучувајќи ладно, и работа во сите миење видови, вклучувајќи висока ефикасност машини за перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20