• Новак
Colcolo 30 Компјутери Игли за Шиење Везови Поставите Рака Игли за Шиење со Threader

Colcolo 30 Компјутери Игли за Шиење Везови Поставите Рака Игли за Шиење со Threader

DEN 782.40

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за DIY вез , Крстот Бод, плетење Tapestry и сите други шиење занаети. 1 цевки за складирање игли со цел да се спречи игли од губење.Исто така, се применуваат за крстот бод љубовници, везови ентузијасти, DIY шиење занаети уметници.Игли за шиење алатки,материјали за шиење, па трајни и практични.Лесен за употреба поради неговата екстра долг око, искрен совет дебели вратило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобно да се Носи Капчиња Кука Случај Лесни за Шиење Комплет Складирање Торба Предиво Игла Случај за Складирање

Едноставен и компактен дизајн, лесно да се носат.Направени на квалитетот крпа материјал, кој е антиалер�

DEN 246.96